خدمات

چربی گیر DAF - گروه مهندسین مهاب

چربی گیر DAF

شرفته است که جداسازی و شفافیت فاضلاب را با آلاینده‌های نامحلول شامل ذرات چربی و روغن‌ها و همچنین جامدات معلق بهبود می‌بخشد. مهندسان از چربی گیرهای صنعتی به عنوان DAF مخفف (Dissolved Air Flotation) یاد می‌کنند.

مطالعه بیشتر »
چربی گیر CPI

چربی گیر CPI

چربی گیر CPI یا (Corrugated Plate Interceptor) یک جدا کننده ذرات کلوئیدی است که بر اساس قانون استوکس و تفاوت چگالی ذرات در پساب‌های صنعتی، آب دریا و پالایشگاه‌ها طراحی و اجرا می‌شود. جداسازی ذرات کلوئیدی در CPI با استفاده از صفحات موازی و مورب داخل مخزن انجام می‌شود.

مطالعه بیشتر »
چربی گیر API

چربی گیر API

سیستم پکیج چربی گیر API نوعی سیستم جداسازی ذرات چربی و روغن از آب می باشد که بر اساس اختلاف وزن ذرات مایع و جامد در آب عمل می کند. در این فرآیند ذرات چربی، گریس، روغن و … در فاضلاب به دلیل داشتم وزن کمتر روی آب قرار می گیرد ذرات با وزن سنگین تر از آب ته نشین می شوند.

مطالعه بیشتر »
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب بتنی پیش ساخته

منهول بتنی

در شبکه های مخابراتی و انتقال برق، جهت دسترسی بهتر به کابل های مدفون از منهول بتنی پیش ساخته (آدم رو) استفاده می گردد. با توجه به نوع، تعداد کابل های ورودی و خروجی و عمق دفن کابل ها، ابعاد منهول انتخاب می شود. منهول ها دارای دو بخش اصلی بدنه و درب می باشد.

مطالعه بیشتر »
روش انعقاد و لخته سازی برای تصفیه فاضلاب

انعقاد و لخته سازی در تصفیه فاضلاب

موادی که به اندازه های مختلف ریز و درشت در فاضلاب وجود دارند به دو شکل قابل ته نشین و غیر قابل ته نشین وجود دارند. اگر مواد غیر قابل ته نشینی باشند با روش انعقاد و لخته سازی آنها را در کف مخازن ته نشین می کنند و فاضلاب را صاف و شفاف می کنند.

مطالعه بیشتر »
فرآيند تصفیه فاضلاب MBR

تصفیه فاضلاب به روش MBR

فرآیند تصفیه فاضلاب MBR نوعی از فرآیند لجن فعال است با این تفاوت که مواد و ذرات با کمک ته نشینی و جدا شدن لجن در حوضچه های ته نشینی جدا نمی گردد و تمام این مراحل با استفاده از غشا و فیلتراسیون فاضلاب جایگزین می‌گردد. تصفیه فاضلاب به روش MBR برای بسیاری از فاضلاب ها که بر اساس فرآیند لجن فعال رشد معلق کار می کنند، کاربرد دارند.

مطالعه بیشتر »
فرآیند تصفیه فاضلاب به روش UAFB -

تصفیه فاضلاب به روش UAFB

تصفیه فاضلاب به روش( UAFB Up Flow Anairobic Fixed Bed) یکی از روش های نوین برای تصفیه فاضلاب صنعتی و شهری می باشد. راکتور تصفیه بی‌هوازی با راکتور بیهوازی با بسترثابت در واقع به عنوان پیش تصفیه مورد استفاده قرار می‌گیرد و توانایی کاهش بار آلی موجود در فاضلاب را دارد. راکتور UAFB فعالیت خود را در شرایط بی هوازی انجام می دهد.

مطالعه بیشتر »
تصفیه بیولوژیکی فاضلاب با دیسک های بیولوژیکی RBC

پکیج تصفیه فاضلاب به روش RBC

پکیج تصفیه فاضلاب به روش RBC یکی از راههای رسیدن به فاضلاب تصفیه شده است. برای فاضلاب های با بار آلاینده بالا و متوسط می تواند راهکار مناسبی باشد. تصفیه فاضلاب صنعتی معمولا یکی از مکان هایی است که می توان از پکیج تصفیه فاضلاب به روش RBC استفاده نمود.

مطالعه بیشتر »
پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی
فروش ویژه انواع پکیج تصفیه فاضلاب
02186122170

تجهیزات تصفیه فاضلاب

از بروز ترین اخبار مطلع شوید

به خبرنامه هفتگی ما بپیوندید

بروز ترین اخبار و تکنولوژی های تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب