پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن -پکیج تصفیه فاضلاب مهاب - پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن مهاب

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن پیش ساخته به عنوان یکی از انواع پکیج تصفیه فاضلاب، با تمامی تجهیزات تصفیه پساب و واحد‌ها، طراحی و ساخته می‌شود. انواع پکیج های تصفیه فاضلاب بر حسب جنس به سه دسته پلی اتیلن، فلزی و کامپوزیت تقسیم می‌شوند. در حال حاضر با توجه به استقبال از مواد پلیمری ساخت پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی مورد استقبال قرار گرفته است.

‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن به صورت پیش ساخته تولید می شود و شما می توانید به میزانی که نیاز دارید، تجهیزات آن را تغییر دهید. برای ایجاد تغییرات در واحد های ‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن می توانید با شرکت تصفیه آب و فاضلاب گروه مهندسین مهاب تماس حاصل فرمایید.

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن -پکیج تصفیه فاضلاب مهاب - پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی
‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن (polyethylene wastewatertreat ment package) – شرکت تصفیه آب و فاضلاب گروه مهندسین مهاب

مشخصات پکیج تصفیه پلی اتیلن

اهمیت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

استفاده از ‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن به دلیل ویژگی های بیان شده از پلی اتیلن و هزینه ها و قیمت های ‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن، در کلیه مناطق و صنایع افزایش برای تصفیه انواع پسابهای خانگی و صنعتی استفاده میگردد. یکی از فعالیت هایی که گروه مهندسی مهاب انجام داده است،‌اقدام به تولید با کیفیت ترین ‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن بوده که مدت زمان زیادی است این محصولات در بازار عرضه می شوند.

انواع پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن مهاب در حجم های مختلف و با قابلیت نصب انواع نازل ها، ورودی و خروجی و دریچه بازدید طراحی و تولید می شود. ‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن راندمان بالایی برای تصفیه فاضلاب دارد و همچنین به دلیل بالا بودن کارایی ‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن می توان از فاضلاب تصفیه شده در صنایع کشاورزی استفاده کرد. ‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن در ابعاد و اندازه ها و گنجایش های متفاوت تولید می شوند تا توانایی تصفیه فاضلاب در مقیاس های مورد نیاز را داشته باشد. پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن با کارآیی تصفیه بالا، فاضلاب را به یک آب مناسب جهت تخلیه به محیط زیست و یا مصرف مجدد در کشاورزی تبدیل می کند. استفاده از متریال پلی اتیلن در ساخت مخازن تصفیه فاضلاب باعث ایجاد طول عمر طولانی در پکیج ها می شود. ساخت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی در حجم های کوچک در مقایسه با پکیج های بتنی از نظر مالی بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.

فاضلاب تصفیه شده در خروجی پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن مورد تایید سازمان بهداشت محیط زیست می‌باشد و به سه مسیر زیر هدایت می‌شود: 

 • تخلیه به آب‌های جاری
 • استفاده در مصارف زراعی و کشاورزی
 • تخلیه به چاه جذب
پکیج پلی اتیلنی تصفیه بهداشتی فاضلاب
پکیج پلی اتیلنی تصفیه فاضلاب بهداشتی

طراحی و تولید پکیج پلی اتیلنی تصفیه فاضلاب بهداشتی

پکیج پلی اتیلن تصفیه فاضلاب با توجه به کیفیت و نوع پساب خروجی  طراحی و ساخته می‌شود. فاضلاب های تولید شده به دو نوع فاضلاب بهداشتی و فاضلاب صنعتی تقسیم می‌شود.

فاضلاب های صنعتی معمولا دارای آلودگی بیشتری نسبت به فاضلاب انسانی می باشند. برای تصفیه این پساب ها از فرآیندهای تکمیلی در کنار پکیج‌های این شرکت باید استفاده کرد.


خرید و سفارش پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

ویژگی های طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن مهاب

 • عمر طولانی
 • ارزان و مقرون به صرفه
 • مقاومت زیاد در برابر حرارت و گرما و تحمل میزان دمای بالا
 • مقاومت زیاد در برابر شرایط محیطی و عدم نیاز به تعمیرات و نگهداری
 • ‌بهره برداری و نگهداری آسان
 • بدون نیاز به ساخت فوندانسیون و زیر ساخت خاص و اختصاصی
 • نصب آسان ‌پکیج برای کاهش هزینه ها عاملی اساسی است.
 • قابل استفاده برای تصفیه هر گونه فاضلاب انسانی و صنعتی
 • بدون نیاز به مصالح ساخت و ساز
 • پکیج مانع از انتشار بوی نامطلوب می شود
 • دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نمی شود و نیاز به رنگ ندارد
 • به صورت ماژولار ساخته می شود و به محل لازم برای نصب منتقل می شوند.
 • جنس بدنه دارای تراکم و ماندگاری بالا

روش های تصفیه فاضلاب در پکیج های پلی اتیلن

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن کاروگیت
طراحی و تولید پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن کاروگیت
پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن به روش هوادهی گسترده (EAAS)

هوادهی گسترده (EAAS) یکی از روش های تصفیه فاضلاب بهداشتی در ‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن است. این روش بر اساس کمترین میزان بار در حوضه فاضلاب است، در این روش تصفیه فاضلاب لجن فعال که در ‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن مورد استفاده قرار می گیرد، ابتدا زباله ها از فاضلاب جدا می شوند، سپس فاضلاب وارد حوضچه هوادهی می شود و سپس فرآیند رسوب گذاری آغاز می شود که این فرآیند بخشی از لجن برگشت یافته به استخر هوادهی است و پساب از بالای حوضه ته نشینی به سمت مخزن کلر هدایت می شود. این میزان بارگذاری باعث می شود که باکتری ها در اکسیژن بیشتر و در مواد مغذی نسبتاً کمتری وجود داشته باشند و بنابراین از مواد آلی در فاضلاب به طور کامل استفاده می شود. در این نوع سیستم تصفیه، غلظت MLSS در حوض هوادهی بالاتر از حد معمول است.

روش های تصفیه فاضلاب در پکیج پلی اتیلن

واحد متعادل کننده
این بخش از پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن، به همسان سازی و متعادل کردن جریان پساب و کنترل سرعت هیدرولیک آن می پردازد. عمل همسان سازی در فرایند تصفیه فاضلاب، از خروج مواد جامد و آلی جلوگیری نموده و آن را وارد مرحله ی بعد می کند. این واحد وظیفه ی کنترل جریان را بر عهده دارد تا برای تصفیه فیزیکی،‌ بیولوژیکی و شیمیایی زمان کافی وجود داشته باشد. زیرا اگر زمان به اندازه کافی وجود نداشته باشد، باعث می شود که مواد آلاینده به محیط بازگردانده شده و باعث ایجاد آلودگی شوند. استفاده از واحد متعادل کننده انجام عمل تصفیه را در شرایطی ثابت و یکسان قرار می دهد.
معمولا از واحد متعادل کننده برای تصفیه ی فاضلاب های بهداشتی، شهری و صنعتی استفاده می شود و اخیرا از آن برای تصفیه فاضلاب مسکونی نیز استفاده می کنند. به دلیل افزایش و کاهش ناگهانی سرعت تولید و حرکت پساب هایی که در منازل مسکونی وجود دارد، با مخازن مخصوص واحد متعادل کننده، سرعت آن کنترل می شود. این واحد در پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن وجود دارد و آن را برای استفاده مناسب تر نموده است.

واحد هوادهی
هوادهی فرایند مهمی برای تصفیه فاضلاب به روش لجن فعال است و معمولا برای سرعت بخشیدن به روند تصفیه از آن استفاده می شود. برای از بین بردن آلاینده های موجود که توسط باکتری های هوازی و آنزیم های تولید شده انجام می شود، واحد هوادهی به کار گرفته می شود که وظیفه ی آن، افزودن هوا به فاضلاب می باشد و یک بخش مهم و شاید جدایی ناپذیر برای عمل تصفیه فاضلاب بیولوژیکی محسوب می شود. برای تخریب آلاینده های فاضلاب در سیستم تصفیه بیولوژیکی از میکروارگانیسم هایی که به طور طبیعی در فاضلاب ها وجود دارند، استفاده می شود. در پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن از واحد هوادهی که در بردارنده ی مخزن هوادهی از جنس پلی اتیلن است، استفاده می شود.

زمان استفاده از واحد هوادهی:
بخشی از فرآیند تصفیه ثانویه که در فاضلاب شهری و صنعتی به کار برده می شود، هوادهی است و یکی از مرسوم ترین روش های آن فرآیند لجن فعال است که منجر به افزایش رشد باکتری ها و میکروارگانیسم ها می شود و برای این عمل، هوادهی و پمپ هوادهی نیاز است. در طی فرایند تصفیه میکروبهای موجود، مواد آلی را از بین برده و باقی مانده مواد و آلاینده ها نیز به راحتی حل می شوند.
چگونگی کار واحد هوادهی:
واحد هوادهی به صورت تصفیه بیولوژیکی کار می کند، بدین صورت که اکسیژن به آن تزریق می شود و باکتری های هوازی با تولید آنزیم، مواد آلی و معدنی را تجزیه نموده و از بین می برد و فرایند تصفیه فاضلاب انجام می شود.

قیمت خرید تصفیه پساب در پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن
تصفیه پساب در پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

بخش های مختلف پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

واحد ته نشینی
یکی از اجزای تصفیه فاضلاب، واحد ته نشینی است که از خروج ذرات معلق جلوگیری می کند. در واحد ته نشینی پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن، مواد جامد موجود درون فاضلاب به صورت رسوب و لجن در قسمت پایینی مخزن جمع می شود و در مقاطع زمانی مشخص جمع آوری می شود. در جریان تصفیه فاضلاب به شیوه ی مدرن، پساب را با عمل تصفیه ثانویه شفاف تر و بی ضرر تر می نمایند. در مرحله ی بعد، از لجنی که درون مخزن مانده است، طی فرایندی، گاز متان و کربن دی اکسید به دست می آید که از آن، برای تولید انرژی استفاده می شود.
واحد ضدعفونی کننده
برای از بین بردن میکروارگانیسم های موجود در آب باید آن را ضدعفونی نمود. زیرا باعث می شود عوامل بیماری زا و نگرانی بابت بروز بیماری هایی چون فلج اطفال، حصبه، هپاتیت از بین رود. این واحد نیز یکی از اجزای مهم پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن است. باید توجه داشت تا تمام میکروارگانیسم هایی که درون پساب ها وجود دارند،‌ منهدم شده و از بین روند زیرا شرایط رشد و تکثیر آن درون پساب بسیار زیاد است و در صورت عدم توجه، کنترل و جلوگیری از ازدیاد آنها دشوار خواهد شد. بهترین و مطمئن ترین طریق ممکن برای آن، استفاده از واحد ضدعفونی و به کارگیری واحد های کلر زنی، اشعه فرابنفش و ازن می باشد.

اگر به جای ‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن از پکیج های تصفیه فاضلاب فلزی استفاده شود،‌ به دلیل اینکه خود فاضلاب حاوی مقدار زیادی گاز های خورنده،‌ ذرات سابنده و … است، این پکیج ها به زودی دچار خوردگی می شوند و نمی شود در مدت زمان طولانی از آن ها استفاده کرد. اما ‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و سابش، ماندگاری سالانه زیادی دارد.

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب - پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن
مخازن پلی اتیلنی برای ساخت پکیج های پیش ساخته تصفیه پساب

عوامل موثر بر قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

 • کیفیت پساب و مواد درون آن
 • برای تعیین قیمت پکیج، سیستم مورد استفاده برای انجام کنترل اتوماتیک آن است
 • در روند تعیین قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن این است که سرعت ورود و خروج پساب به درون پکیج به چه صورت است.
 • توجه به کیفیت پساب خروجی پس از انجام فرایند تصفیه و تجهیزات مورد استفاده بابت میزان تصفیه ی مورد نظر است.
 • دبی ورود و خروج و میزان تخلیه پساب در طول هفته، با توجه به تعبیه مخزن و تجهیزات مناسب می باشد.
 • میزان فضای مورد نیاز است که معمولا به دلیل دفن پکیج هزینه ی فضا از آن کاسته شده و تنها هزینه حفاری برای آن لحاظ می شود.
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب - پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن - پکیچ تصفیه فاضلاب مهاب
خرید پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

یکی از مواد اولیه که برای ساخت پلیمرها مورد استفاده قرار می گیرد، پلی اتیلن نام دارد. از این پلیمر برای ساخت انواع محصولات بسته بندی چون پاکت و پلاستیک و ظروف و همچنین پکیج تصفیه فاضلاب استفاده می شود که به این نوع از پکیج ها، تصفیه فاضلاب پلی اتیلن گفته می شود.

پلی اتیلن چیست؟

پلی اتیلن یک پلیمر ترموپلاستیک با ساختار متغیر کریستالی و طیف وسیعی از کاربرد ها بسته به نوع خاص آن است. پلی اتیلن یکی از پلاستیک های تولید شده در جهان است که سالانه ده ها میلیون تن در سراسر جهان تولید می شود. روند تجاری (کاتالیزورهای زیگلر-ناتا) که باعث موفقیت تولید پلی اتیلن شد، در دهه ۱۹۵۰ توسط دو دانشمند، کارل زیگلر آلمانی و جولیو ناتا از ایتالیا، توسعه یافت.
انواع مختلفی از پلی اتیلن وجود دارد و هر کدام برای مجموعه ای متفاوت از کاربرد ها مناسب ترین هستند. به طور کلی، پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) بسیار بلوری تر است و اغلب در شرایط کاملاً متفاوت از پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) استفاده می شود. به عنوان مثال، LDPE به طور گسترده ای در بسته بندی های پلاستیکی، مانند کیسه های مواد غذایی یا بسته های پلاستیکی، استفاده می شود. برعکس، HDPE کاربرد های مشترکی در ساخت دارد (به عنوان مثال، در ساخت لوله های تخلیه). پلی اتیلن با وزن مولکولی بالا (Ultrahigh UHMW) در مواردی مانند دستگاه های پزشکی و جلیقه های ضد گلوله کاربردهای بالایی دارد.

انواع مختلف پلی اتیلن
پلی اتیلن به طور معمول در یکی از چندین ترکیب اصلی طبقه بندی می شود که متداول ترین آن ها شامل LDPE ، LLDPE ، HDPE و پلی پروپیلن با وزن مولکولی فوق العاده بالا است. انواع دیگر شامل پلی اتیلن با تراکم متوسط (MDPE)، پلی اتیلن با وزن مولکولی فوق العاده کم (ULMWPE یا PE-WAX)، پلی اتیلن با وزن مولکولی بالا (HMWPE)، پلی اتیلن متقاطع با چگالی بالا (HDXLPE)، پلی اتیلن متقابل (PEX یا XLPE)، پلی اتیلن با چگالی بسیار کم (VLDPE) و پلی اتیلن کلر دار (CPE) است.
پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) ماده ای بسیار انعطاف پذیر با خاصیت جریان منحصر به فرد است که آن را به ویژه برای کیسه های خرید و سایر کاربرد های فیلم پلاستیکی مناسب می کند. LDPE از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است اما مقاومت کششی کمی دارد که با تمایل به کشش در هنگام کشش واقعا مشهود است.
پلی اتیلن خطی با چگالی کم (LLDPE) بسیار شبیه LDPE است، اما مزایای بیشتری نیز به همراه دارد. به طور خاص، خواص LLDPE را می توان با تنظیم ترکیبات فرمول تغییر داد، و روند تولید کلی LLDPE معمولاً کمتر از LDPE دارای انرژی کم است.
پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) یک پلاستیک مقاوم و نسبتاً سفت با ساختار بلوری بسیار پلی اتیلن-hdpe-trashcan- است. این ماده اغلب در پلاستیک برای کارتن های شیر، مواد شوینده لباس، سطل های زباله و تخته های برش استفاده می شود.
پلی اتیلن با وزن مولکولی فوق العاده بالا (UHMW) یک نسخه بسیار متراکم از پلی اتیلن است که وزن مولکولی آن معمولاً دارای مرتبه ای بالاتر از HDPE است. می توان آن را به نخ هایی با مقاومت کششی چند برابر بیشتر از فولاد چرخاند و اغلب در جلیقه های ضد گلوله و سایر تجهیزات با عملکرد بالا گنجانیده می شود.

خصوصیات پلی اتیلن 
حالا که دانستیم پلی اتیلن برای چه کاربردی استفاده می شود، بیایید برخی از خصوصیات اصلی پلی اتیلن را بررسی کنیم. پلی اتیلن بر اساس نحوه واکنش پلاستیک به گرما، به عنوان “ترموپلاستیک” طبقه بندی می شود (در مقابل “ترموست”). مواد ترموپلاستیک در نقطه ذوب مایع می شوند (به ترتیب در مورد LDPE و HDPE به ترتیب ۱۱۰-۱۳۰ درجه سانتیگراد). یک ویژگی مفید ترموپلاستیک این است که می توان آن ها را تا حد ذوب گرم کرد، سرد کرد و مجدداً بدون تخریب قابل توجهی دوباره گرم کرد. به جای سوختن، ترموپلاستیک ها مانند پلی اتیلن مایع هستند که به آن ها اجازه می دهد به راحتی تزریق شوند و سپس بازیافت شوند. در مقابل، پلاستیک های ترموست فقط یک بار قابل گرم شدن هستند (معمولاً در طی فرآیند قالب گیری تزریقی). اولین گرمایش باعث می شود مواد ترموست تنظیم شود (شبیه اپوکسی ۲ بخشی)، در نتیجه یک تغییر شیمیایی ایجاد می شود که قابل برگشت نیست. اگر برای بار دوم بخواهید یک پلاستیک ترموست را در دمای بالا گرم کنید، می سوزد. این ویژگی باعث می شود مواد ترموست کاندیدای ضعیفی برای بازیافت شوند.
انواع مختلف پلی اتیلن تنوع گسترده ای در ساختار های بلوری خود از خود نشان می دهند. هرچه پلاستیک کمتر کریستالی باشد یا به طور کلی آمورف باشد، بیشتر گرایش به نرم شدن تدریجی را نشان می دهد. یعنی پلاستیک بین دمای انتقال شیشه و نقطه ذوب آن ها دامنه وسیع تری خواهد داشت. در مقابل، پلاستیک های کریستالی انتقال نسبتاً شدیدی از جامد به مایع را نشان می دهند.
پلی اتیلن یک هوموپلیمر است، زیرا از یک ماده سازنده مونومر منفرد تشکیل شده است (در این مورد، اتیلن: CH2 = CH2).

چرا اینقدر زیاد از پلی اتیلن استفاده می شود؟
پلی اتیلن، به ویژه در بین شرکت های طراحی محصول، یک پلاستیک فوق العاده مفید است. به دلیل تنوع انواع پلی اتیلن، در طیف وسیعی از برنامه ها گنجانیده شده است. اگر پلی اتیلن برای یک کاربرد خاص مورد نیاز باشد این ماده فرم دهی می شود تا نحصول مورد نظر ساخته شود. ما معمولاً از پلی اتیلن به عنوان بخشی از فرآیند طراحی در مکانیسم های خلاق استفاده می کنیم.

معایب پلی اتیلن
پلی اتیلن به طور کلی گران تر از پلی پروپیلن است (که می تواند در موارد مشابه در قطعات استفاده شود). پلی اتیلن دومین گزینه پلی پروپیلن است و به عنوان بهترین انتخاب برای لوله ها، ‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی، سپتیک تانک ها و …. است

فرمول شیمیایی پلی اتیلن است و به اختصار PE نامیده می شود که برای استفاده در بخش های مختلف صنعتی تولید می شود. برای ساخت پلی اتیلن با میزان چگالی های مختلف، ترکیبی از زنجیره های پلی اتیلن با n متفاوت، به کار گرفته می شود.

خواص مکانیکی پلی اتیلن

به دلیل ویژگی و خواص مکانیکی که پلی اتیلن دارد، باعث شده تا مقاوم و مستحکم بوده و از انعطاف خوبی برخوردار باشد. با توجه به این عوامل باید گفت، پلی اتیلن عنصری است که برای ساخت پکیج تصفیه فاضلاب، گزینه مناسبی محسوب شود. به طوری که میزان اصطکاک کم آن همواره کمک می کند تا‌ در روند انتقال مواد و سیالات بهتر عمل نماید. پکیج های تصفیه فاضلاب دارای انواع مختلفی است و در اینجا به طور کامل در مورد پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن و خواص و ویژگی ها و نحوه ی کارکرد آن صحبت می نماییم.

خواص حرارتی پلی اتیلن
پلی اتیلن عنصری است که داری چگالی متوسط و بالا می باشد و نقطه ذوب آن بین ۱۲۰ تا ۱۸۰ درجه سانتیگراد است. البته محدوده ی بیان شده با توجه به چگالی پلی اتیلن متفاوت خواهد بود. معمولا نهایت میزان حرارتی که در پساب فاضلاب وجود دارد ، همان نقطه جوش آب که ۱۰۰ درجه است، می باشد. با توجه به این موضوع می توان گفت که در برابر گرما و حرارت موجود، از مقاومت خوبی برخوردار است.

خواص شیمیایی پلی اتیلن
ساختار پلی اتیلن بدین صورت است که دارای هیدروکربن هایی با وزن مولکولی بالا و غیر قطبی می باشد و به همین دلیل میزان نفوذ پذیری آب در آن بسیار کم است و خواص شیمیایی آن همچون پارافین است. همچنین ساختار آن تا حدی کریستالی بوده و همین عامل تراکم و پایداری مکانیکی و شیمیایی را افزایش می دهد. تمام این ویژگی ها باعث شده که پلی اتیلن برای استفاده در طولانی مدت مناسب باشد.
دلیل مهم برای استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن این است که این پلیمر در برابر اسیدها، اکسید کننده ها و مواد کاهنده، مقاومت خوبی از خود نشان می دهند و در طولانی مدت نیز دوام می آورند. میزان نفوذپذیری آن در مقایسه با دیگر پلاستیک ها پایین تر است و برای انتقال سیالات و مایعات مناسب است. معمولا مایعات و پساب های فاضلاب حاوی مقدار زیادی اسید و مواد اکسید کننده اند و پلی اتیلن می تواند در برابر آن به خوبی عمل نماید. تجهیزات مختلف به کار برده شده در پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن،‌ دارای پوششی از جنس کربن می باشند که آن را در برابر اشعه فرابنفش خورشید نیز مقاوم می کند.

خواص الکتریکی پلی اتیلن
در مورد خواص الکتریکی پلی اتیلن باید گفت که از عایق الکتریکی خوبی برخوردار بوده و واکنش خوبی نشان می دهد. این ویژگی و تمام خواص دیگری که به آنها اشاره کردیم، پلی اتیلن را عنصری مناسب برای ساخت پکیج تصفیه فاضلاب نموده است.

مزایای پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

 • از دوام و استحکام زیادی در برابر فشار و سایش و ضربه برخوردار بوده و میزان آسیب دیدگی آن محدود است.
 • به دلیل یک لایه پوششی از کربن، در برابر گرما و نور خورشید مقاوم است.
 • لایه درونی و بیرونی آن از نفوذ هرگونه آلودگی به درون مخزن و برعکس جلوگیری می کند.
 • از اصطکاک کم برخوردار است و در مقایسه با انواع دیگر، میزان عبور و جریان بیشتری را فراهم می کند.
 • از نظر میزان هزینه و کاربری آن کاملا مقرون به صرفه است.
 • با توجه به معیاری که برای تصفیه فاضلاب وجود دارد، کیفیت پساب خروجی آن مناسب است.
 • از ساختار خوبی برخوردار است و نیاز به مراقبت نداشته و دوام زیادی دارد.
‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن - تصفیه فاضلاب مهاب
سفارش ‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن
کاربرد ها و محل های استفاده از ‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن به روش هوادهی گسترده (EAAS)
 • پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن به روش هوادهی گسترده (EAAS) برای تصفیه فاضلاب مجتمع های مسکونی و اداری کارایی بسار زیادی دارند.
 • تصفیه فاضلاب بیمارستان ها و کلینیک ها به کمک ‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن به روش هوادهی گسترده (EAAS) به راحتی امکان پذیر است.
 • تصفیه فاضلاب کارخانه ها و صنایع به ‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن به روش هوادهی گسترده (EAAS) با بالا ترین بازده صورت می گیرد.
 • ‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن به روش هوادهی گسترده (EAAS) برای تصفیه فاضلاب مراکز نظامی و پایانه ها و فرودگاه ها بسیار موثر است.
 • ‌پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن به روش هوادهی گسترده (EAAS) به جهت تصفیه فاضلاب مسافران و هتل ها و مراکز اسکان مجدد مورد استفاده قرار می گیرد و ثابت شده است که این روش بهینه و کارامد بوده است
امتیاز
کارشناسان شرکت مهندسین تصفیه فاضلاب مهاب طراح و مجری انواع پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی
021-86122170

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *